>>>
<<<
Banner

Inteligentne systemy alarmowe.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom moich klientów...
… wprowadzilem do mojej oferty inteligentne systemy alarmowe. Co to takiego?
W kilku słowach to możliwość zarządzania systemem alarmowym przez telefon komórkowy lub sieć internetową. Działamy w oparciu o urządzenia firm:

- Satel - tanie i niezawodne rozwiązanie, które integruje wszystkie rozwiązania jest Integra WRL (szczegóły na www.satel.pl)

- Ropam - współpracuje z każdym systemem alarmowym w zakresie przezbrajanie, sterowanie obwodami 230V i wiele innych funkcji (szczegóły na www.ropam.com.pl)


Firma Satel jest niekwestionowanym liderem w branży systemów zabezpieczeń, specjalizującym się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży szerokiej gamy nowoczesnych urządzeń do systemów alarmowych, działającym na rynku polskim od 1990 roku. Oferta firmy regularnie jest poszerzana o nowe produkty.
Zapraszamy na www.satel.pl


Firma Ropam Elektronik powstała w roku 2003. Podstawową działalnością firmy jest projektowanie i produkcja urządzeń elektronicznych. Główna gałęzią produkcji są produkty do przesyłania danych i informacji poprzez sieć GSM. Dzięki ciągłemu rozwojowi obecnie gama produktów jest dużo szersza.
Zapraszamy na www.ropam.com.plJako firma U-SYSTEM proponuje Państwu profesjonalny montaż systemów alarmowych najlepszych polskich i zagranicznych producentów. Do każdego Klienta podchodzę w sposób indywidualny, starając się dobrać najbardziej odpowiedni sprzęt, który sprosta najbardziej nietypowym potrzebom i niekonwencjonalnym miejscom. Przy wyborze sprzętu sugeruję się również ceną, która jest często decydującym kryterium wyboru, jednak w znacznej mierze kładę nacisk na działanie, efektywność i niezawodność.

Działam w oparciu o urządzenia znanych producentów, między innymi:
Zabezpieczam obiekty o wysokim stopniu ryzyka:
oraz:
© 2013 wlamanie.com
mariuszurbaniik@gmail.com     507 013 298
opracowanie: TOXOHUT